http://abareality.sk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/301582amhafen_bild_unten_web_1.jpg http://abareality.sk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/768128slides1.jpg

PRENÁJOM - Krásny 2i, 55 m2 byt s parkovaním, ul. Šoltésovej, Staré mesto.Referenčné číslo : KYB185
Druh : Prenájom
Typ : Byt
Kraj : Bratislavský kraj
Mesto : Bratislava I
Mestská časť : Staré Mesto
Počet izieb : 2
Cena : 790,- €.
Popis

Ponúkame Vám na prenájom krásny byt, 55 m2 v Starom meste, Šoltesovej ul., v bezpečnej a tichej lokalite vedľa Justičného paláca. Byt sa nachádza v historickom dome (iba 12 bytových jednotiek) s podzemným parkovaním a výťahom. Byt prešiel precíznou rekonštrukciou a nachádza sa na 3/4 poschodí. Byt má drevené podlahy a eurookná, klimatizáciu, je vkusne zariadený nábytkom na mieru podľa návrhov renomovaného architekta. Má všetky potrebné elektrospotrebiče (pračka so sušičkou, umývačka riadu, žehlička, mikrovlnka, rúra, indukčná varná doska, rýchlovarná konvica, kávovar). Byt má wi-fi pripojenie. Dispozične je nesmierne efektívny, do šatníka a kúpeľne sa vstupuje priamo so spálne vybavenej dvojlôžkovou posteľou. Kuchyňa, jedáleň a obývací priestor sú v jednom priestore.

Cena: 790,- €/mes. + 150,- €/mes. energie

Podmienky nájmu: jednomesačné nájomné aj s energiami vždy na mesiac vopred, jednomesačné nájomné aj s energiami ako kaucia, vratná po ukončení nájomnej zmluvy, jednomesačné nájomné bez energií odmena pre RK.

 

Kompletné právne služby

Katastrálny servis so 100% garanciou prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti

Poplatky súvisiace s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti na katastri a notárske poplatky

Zabezpečenie hypotéky s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu, resp. súčinnosť s financujúcou bankou klienta

Služby spojené s odovzdaním objektu a prepisom energií u jednotlivých dodávateľov

Daňové poradenstvo k predmetnej nehnuteľnosti

© COPYRIGHT ABA reality s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ABA reality s.r.o.

 

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem ABA reality s.r.o., Rovníková 2, 821 02 Bratislava, IČO: 44 726 562 súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu office@abareality.sk


Vybavenie
Internetový prístup Výťah Kompletná občianska vybavenosť
Kompletná rekonštrukcia V osobnom vlastníctve KTV (kablova TV)
Garáž Tehla Ústredné kúrenie
Elektrina
Fotografie
Agent Contact Data
Hubert Rabeseifer
0918 866 633
hubert.rabenseiferabareality.sk
Späť