http://abareality.sk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/301582amhafen_bild_unten_web_1.jpg http://abareality.sk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/768128slides1.jpg

PRENÁJOM – 5i RD, UP 222 m2, pozemok 700 m2, v tichej ulici, Karpatská ul., Stupava.Referenčné číslo : GFB347
Druh : Prenájom
Typ : RD
Kraj : Bratislavský kraj
Mesto : Stupava
Mestská časť : Stupava
Počet izieb : 5
Cena : 1.400,- €.
Popis

Ponúkame Vám na prenájom dvojpodlažný, 5i, UP 222 m2 rodinný dom, Karpatská ul., Stupava. Dom sa prenajíma so základným vybavením, bude na novo vymalovaný a poupratovaný, pripravený pre nového klienta. Dom je veľmi dobre riešený, na prízemí sa nachádza priestranná obývačka s kuchyňou a krbom, kúpeľňa so sprchovým kútom a s wc, hosťovská izba, 2x sklad a garáž pre jedno auto, 2 – 6x parkovanie pri RD, terasa. Na prvom poschodí sa nachádzajú 3x spálňa, kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a wc, sklad. V celom dome je podlahové kúrenie a na prvom poschodí sa nachádza v každej izbe klimatizácia. K domu patrí terasa pri dome a terasa v závetrí, v rohu pozemku /vhodná na grilovanie a pod/, veľmi pekne upravená záhradná časť. Rodinný dom sa nachádza vo veľmi peknej, modernej a tichej časti obce, má vlastnú príjazdovú cestu a vstupnú bránu na diaľkové ovládanie, kamerový systém a v cene nájmu je samozrejme KTV a internet.

Cena: 1.400,- €/mes., plus zálohové platby na energie 200,- €/mes.

Podmienky prenájmu: platba nájmu vždy na 1 mesiac dopredu, 1x kaucia vo výške jednomesačného nájmu aj s energiami, 1x odmena RK vo výške jednomesačného nájmu bez energií.

 

Neoddeliteľnou súčasťou našej ponuky je:

 

Kompletné právne služby

Katastrálny servis so 100% garanciou prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti

Poplatky súvisiace s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti na katastri a notárske poplatky

Zabezpečenie hypotéky s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu, resp. súčinnosť s financujúcou bankou klienta

Služby spojené s odovzdaním objektu a prepisom energií u jednotlivých dodávateľov

Daňové poradenstvo k predmetnej nehnuteľnosti

© COPYRIGHT ABA REALITY Sk s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ABA REALTY Sk s.r.o.

 

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem ABA REALITY Sk s.r.o., Mierová 12, 821 05 Bratislava, IČO: 514 02 114 súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu office@abareality.sk


Vybavenie
Kanalizácia Vlastné kúrenie TV / Satelit
Internetový prístup Záhrada Parkovanie pri dome
Kompletná občianska vybavenosť V osobnom vlastníctve Terasa
KTV (kablova TV) Garáž Klimatizácia
Tehla Novostavba Plyn
Elektrina
Fotografie
Agent Contact Data
Hubert Rabeseifer
0918 866 633
hubert.rabenseiferabareality.sk
Späť