http://abareality.sk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/301582amhafen_bild_unten_web_1.jpg http://abareality.sk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/768128slides1.jpg

PREDAJ – Luxusný 3i, 102 m2, byt v novostavbe Vienna Gate, Kopčianska ul., Petržalka.Referenčné číslo : RHY474
Druh : Predaj byty
Typ : 3-izb. byt
Kraj : Bratislavský kraj
Mesto : Bratislava V
Mestská časť : Petržalka
Počet izieb : 3
Cena : 226.500,- €.
Popis

Ponúkame Vám na predaj nadštandardne riešený priestranný 3-izb. byt vo vyhľadávanej novostavbe VIENNA GATE, ktorý je situovaný oproti železničnej stanici Bratislava – Petržalka, kde je bývanie s dobrou dostupnosťou a infraštruktúrou na všetky smery. Z bytu je krásny výhľad cez veľké francúzske okná.

Lokalita: Nehnuteľnosť sa nachádza na Kopčianskej ulici, oproti železničnej stanici Bratislava – Petržalka, Bratislava V, priamo v objekte je nákupná pasáž s obchodmi a službami s rozlohou cca 10 000 m2 (DM drogerie markt, ambulancia praktického lekára, zubná ambulancia, Tesco, lekáreň, pizzeria, kaviareň, fitness centrum, notár a iné), MHD pred bytovým domom, do historického centra mesta je dostupnosť autom cca 5 minút.

Popis nehnuteľnosti: Byt sa nachádza na 17p./19p., situovaný je vo vyššej budove (bytový dom) a má výmeru 101,80 m2 + pivnicu s výmereou 2,49 m2. Byt má výbornú dispozíciu so 2 veľkými spálňami a priestrannou obývačkou prepojenou s kuchynskou časťou, 1x samostatné WC s dostatočným priestorom aj na umiestnenie práčky a kúpeľňa s ďalším WC, vaňou a umývadlom. Vo vstupnej chodbe je umiestnený veľký šatník, ktorý zabezpečuje dostatok úložného priestoru. Moderný interiér bytu bol vkusne navrhnutý s dôrazom na detail a čistotu línií. Kuchyňa je príjemne prepojená s obývacou časťou, kuchynská linka je vybavená umývačkou riadu, chladničkou, drezom, indukčnou varnou doskou a digestorom, zabudovanou el. rúrou, obývačku od kuchynskej časti oddeľuje barový pult s dvomi barovými stoličkami; na oknách sú inštalované interiérové žalúzie; kvalitné drevené podlahy v celom byte okrem WC a kúpeľne, kde sú dlažby s podlahovým kúrením; internet a KTV je samozrejmosťou. Náklady na bývanie predsatvujú cca 200,- €/mes.

Celková cena vrátane kompletného právneho servisu a odmeny pre RK je 226.500,- €.

 

Neoddeliteľnou súčasťou našej ponuky je:

 

Kompletné právne služby

Katastrálny servis so 100% garanciou prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti

Poplatky súvisiace s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti na katastri a notárske poplatky

Zabezpečenie hypotéky s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu, resp. súčinnosť s financujúcou bankou klienta

Služby spojené s odovzdaním objektu a prepisom energií u jednotlivých dodávateľov

Daňové poradenstvo k predmetnej nehnuteľnosti

© COPYRIGHT ABA REALITY Sk s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ABA REALTY Sk s.r.o.

 

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem ABA REALITY Sk s.r.o., Mierová 12, 821 05 Bratislava, IČO: 514 02 114 súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu office@abareality.sk

 


Vybavenie
Internetový prístup Výťah Pivnica
Parkovací box Kompletná občianska vybavenosť Nízke mesačné náklady
V osobnom vlastníctve KTV (kablova TV) Klimatizácia
Novostavba Ústredné kúrenie Elektrina
Fotografie
Agent Contact Data
Hubert Rabeseifer
0918 866 633
hubert.rabenseiferabareality.sk
Späť