http://abareality.sk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/301582amhafen_bild_unten_web_1.jpg http://abareality.sk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/768128slides1.jpg

PREDAJ – Hotel s 20 apartmánmi na ostrove Brač, obec Bol, s bazénom a výhľadom na more.Referenčné číslo : FRV194
Druh : Predaj domy
Typ : Rodinný dom
Kraj : Chorvátsko
Mesto : Brač
Mestská časť : Bol
Počet izieb : 20
Cena : 1.600.000,- €.
Popis

Ponúkame Vám na predaj krásny hotel v mestečku Bol na ostrove Brač. Hotel sa nachádza v príjemnom a tichom prostredí nad mestečkom Bol, na 1000 m2 pozemku a zahŕňa 20 apartmánov s vysokou potencionálnou návratnosťou investície. V hoteli sa nachádza:

17 apartmánov s rozlohou 31 m2 – 32 m2, každý apartmán sa skladá z obývacej izby, kuchyne, kúpeľne, spálne a terasy (5-6 m2).

Jeden mezonetový apartmán s rozlohou 72 m2, ktorý sa skladá z obývacej izby, kuchyne, kúpeľne a jedálne na prízemí, na poschodí sú dve spálne s terasami (5-6 m2).

Jeden apartmán s rozlohou 80 m2, ktorý sa skladá z obývacej izby, kuchyne, kúpeľne, jedálne a dvoch spální.

Jeden apartmán na prízemí s rozlohou 32 m2, ktorý sa skladá z obývacej izby s kuchyňou, kúpeľne a spálne.

Každá terasa je orientovaná na juh a má výhľad na more a mestečko Bol. Pred budovou sa nachádza veľká spoločná terasa s bazénom a s priestorom na grilovanie. Za budovou sa nachádza parkovisko pre hotelových hostí. Celý objekt sa nachádza asi 400 m od mora. Hotel má tieto IS: voda, elektrina, kanalizácia je kompletene klimatizovaný, má satelitnú TV. K nehnuteľnosti sú všetky potrebné dokumenty a certfikáty.

Cena: 1.600.000,- €

 

Neoddeliteľnou súčasťou našej ponuky je:

 

Kompletné právne služby

Katastrálny servis so 100% garanciou prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti

Poplatky súvisiace s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti na katastri a notárske poplatky

Zabezpečenie hypotéky s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu, resp. súčinnosť s financujúcou bankou klienta

Služby spojené s odovzdaním objektu a prepisom energií u jednotlivých dodávateľov

Daňové poradenstvo k predmetnej nehnuteľnosti

© COPYRIGHT ABA REALITY Sk s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ABA REALTY Sk s.r.o.

 

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem ABA REALITY Sk s.r.o., Mierová 12, 821 05 Bratislava, IČO: 514 02 114 súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu office@abareality.sk


Vybavenie
Kanalizácia Vlastné kúrenie Internetový prístup
Balkón / Logia Parkovanie pri dome Kompletná občianska vybavenosť
Kompletná rekonštrukcia Terasa Klimatizácia
Tehla Elektrina
Fotografie
Agent Contact Data
Hubert Rabeseifer
0918 866 633
hubert.rabenseiferabareality.sk
Späť