http://abareality.sk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/301582amhafen_bild_unten_web_1.jpg http://abareality.sk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/768128slides1.jpg

REZERVOVANÉ!!! - Dvojpodlažný, 6i RD, UP 130, pozemok 1176 m2, Tvrdošovce, okr. Nové Zámky.Referenčné číslo : MBT263
Druh : Predaj domy
Typ : Rodinný dom
Kraj : Nitriansky kraj
Mesto : Nové Zámky
Mestská časť : Tvrdošovce
Počet izieb : 6
Cena : 105.000,- €.
Popis

Ponúkame Vám na predaj 6i, dvojpodlažný rodinný dom, obec Tvrdošovce, okr. Nové Zámky, v príjemnom a peknom prostredí, pri rybníku v blízkosti termálneho kúpaliska, taktiež na skok je základná škola a športové ihrisko. Plocha pozemku 1176 m2, úžitková plocha domu je 130 m2 a zastavaná plocha je 163 m2. Dispozícia RD:

Prízemie : vstupná priestranná predsieň, veľká pozdĺžna hala s krbom, obývačka, kuchyňa a komora, spálňa, izba s balkónom, samostatné WC, kúpeľňa so sprchovacím kútom a vaňou. Dom má v miestnostiach udržiavané plávajúce podlahy, dlažbu a PVC. Na prízemí sa nachádza zadný východ na dvor.

Podkrovie : schodisko s balkónom (zadný výhľad), veľká priestranná chodba, tri spálne. Druhá časť podkrovia pozdĺž celého domu sa dá prispôsobiť podľa vlastnej potreby. Sú tam rozvody vody, odpad. Podkrovie nebolo využívané.

Suterén: celý dom je podpivničený, nachádza sa tu tiež dvoj garáž, kotolňa + tri miestnosti podľa vlastného využitia.

Suterén - tehla, celá odizolovaná. Prízemie, podkrovie - tvárnice. Plastové okná 2 sklo + vonkajšie rolety , kúrenie plynovým kotlom – liatinové radiátory, všetky inžinierske siete a tiež vlastná žumpa na pozemku, vlastná vŕtaná studňa (nová v r. 2018). Za domom sa nachádza malé jazierko a zimná záhrada so sklenými posúvnymi dverami pre posedenie s rodinou, s priateľmi, oslavy, grilovanie, malá kuchynka a miestnosť pre kutila. Záhrada a okolie domu je zatrávnené, pestovanie pre vlastnú potrebu, + malý skleník. Nehnuteľnosť je vhodná pre rodinné bývanie a taktiež na podnikanie (kancelárie, kozmetika, kaderníctvo).

Cena: 105.000,- €

 

Neoddeliteľnou súčasťou našej ponuky je:

 

Kompletné právne služby

Katastrálny servis so 100% garanciou prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti

Poplatky súvisiace s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti na katastri a notárske poplatky

Zabezpečenie hypotéky s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu, resp. súčinnosť s financujúcou bankou klienta

Služby spojené s odovzdaním objektu a prepisom energií u jednotlivých dodávateľov

Daňové poradenstvo k predmetnej nehnuteľnosti

© COPYRIGHT ABA REALITY Sk s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ABA REALTY Sk s.r.o.

 

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem ABA REALITY Sk s.r.o., Mierová 12, 821 05 Bratislava, IČO: 514 02 114 súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu office@abareality.sk

 

 


Vybavenie
Kanalizácia Vlastná studňa Vlastné kúrenie
TV / Satelit Internetový prístup Balkón / Logia
Záhrada Pivnica Parkovanie pri dome
Kompletná občianska vybavenosť Kompletná rekonštrukcia Nízke mesačné náklady
V osobnom vlastníctve Terasa KTV (kablova TV)
Garáž Tehla Septic
Plyn Elektrina
Fotografie
Agent Contact Data
Hubert Rabeseifer
0918 866 633
hubert.rabenseiferabareality.sk
Späť