http://abareality.sk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/301582amhafen_bild_unten_web_1.jpg http://abareality.sk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/768128slides1.jpg

PREDAJ – apartmán, 26 m2, Al Ahayaa, Hurghada, Egypt.Referenčné číslo : QQZ759
Druh : Predaj byty
Typ : 1-izb. byt
Kraj : Egypt
Mesto : Hurghada
Mestská časť : Al Ahayaa
Počet izieb : 1
Cena : 38.000,- €.
Popis

Ponúkame Vám na predaj novopostavený apartmán s rozohou 26 m2 + logia, Egypt, Hurghada, časť Al Ahayaa. Apartmán je v osobnom vlastníctve, kompletne moderne a na mieru zariadený. Nachádza sa na 2. poschodí s výťahom. Vybavenie: kuchynská linka s čiernou mramorovou pracovnou doskou, manželská poschodová posteľ, krásny rozkladací gauč, tónované zrkadlové okná (nevidno dovnútra apartmánu), led osvetlenie, chladnička s mrazničkou, boiler, sprchovací kút, wc. Apartmán má kompletne novú sanitu a zariadenie. Apartmán má svoju vlastnú logiu, priamo nad bazénom. Po zakúpení apartmánu získava kupujúci podiel aj z celej budovy, patrí k tomu využívanie spoločných priestorov ako je veľká strešná terasa a veľký bazén. Ročné náklady sú len 130,- € a zahŕňajú poplatky za internet, tv, bazén, správu spoločných priestorov a 24 hodinovú SBS). Voda a elektrika sa platí podľa skutočnej, vlastnej spotreby.
Apartmán sa nachádza asi 5 minút chôdze od mora v kľudnej časti Al Ahayaa. Tá je vzdialená asi 5km od centra Hurghady, 10 km od letiska a asi 15 km od El Gouny kde sa nachádza obrovské golfové ihrisko.
Apartmán je úplne nový, nevyužívaný, majiteľ ho kúpil asi pred 5 rokmi. Apartmán má 4 miesta na spanie ale doteraz v ňom nikto nespal a ani sa neprenajímal.

Cena apartmánu aj so zariadením: 38.000,- €. Možnosť výmeny a doplatku za inú nehnuteľnosť na Slovensku, prípadne v Chorvátsku.

 

Neoddeliteľnou súčasťou našej ponuky je:

 

 

Kompletné právne služby

Katastrálny servis so 100% garanciou prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti

Poplatky súvisiace s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti na katastri a notárske poplatky

Zabezpečenie hypotéky s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu, resp. súčinnosť s financujúcou bankou klienta

Služby spojené s odovzdaním objektu a prepisom energií u jednotlivých dodávateľov

Daňové poradenstvo k predmetnej nehnuteľnosti

© COPYRIGHT ABA reality s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ABA reality s.r.o.

 

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem ABA reality s.r.o., Rovníková 2, 821 02 Bratislava, IČO: 44 726 562 súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu office@abareality.sk

 


Vybavenie
TV / Satelit Internetový prístup Balkón / Logia
Výťah Bazén Kompletná občianska vybavenosť
Nízke mesačné náklady V osobnom vlastníctve KTV (kablova TV)
Klimatizácia Tehla Novostavba
Elektrina
Fotografie
Agent Contact Data
Hubert Rabeseifer
0918 866 633
hubert.rabenseiferabareality.sk
Späť