http://abareality.sk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/301582amhafen_bild_unten_web_1.jpg http://abareality.sk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/768128slides1.jpg

PREDAJ dvojgeneračný RD, UP: 229 m2, pozemok 2700 m2, Tvrdošovce, okr. Nové Zámky.Referenčné číslo : UKJ724
Druh : Predaj domy
Typ : Rodinný dom
Kraj : Nitriansky kraj
Mesto : Nové Zámky
Mestská časť : Tvrdošovce
Počet izieb : 4
Cena : 63.000,- €.
Popis

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom priamo v centre obce Tvrdošovce, Štúrová ul. Ide o trojpodlažný rodinný dom ktorý je celý podpivničený. RD má zastavanú plocu 76,5 m2, úžitkovú plochu 229,50 m2 a nachádza sa na pozemku s rozlohou 2700 m2. Dom je postavený z kvádrov a je vo výbornom pôvodnom stave, ihneď voľný k nasťahovaniu.

Dispozične pozostáva z 3.podlaží:

-1NP: pivnica kde sa nachádza jedná voľná miestnosť vhodná na uskladnenie potravín a v druhej miestnosti sa nachádza kotolňa.

1NP: vstupná chodba, kuchyňa, obývacia izba s balkónom, wc.

2NP: chodba s terasou, 3x izba a kúpelňa s WC.

Na dvore sa nachádzajú ďalšie hospodárske budovy a garáž. Inžinierske siete: elektrina, plyn, obecný vodovod,studňa, žumpa. Obec má veľmi dobré vlakové a autobusové spojenie do Nových Zámkoch, Bratislavy a Šale. Obec má veľmi dobrú občiansku vybavenosť: zdravotné stredisko, škola, škôlka, lekáreň, termálne kúpalisko, nákupné stredisko, cukráreň. Teba vidieť.

Cena: 63.000,- €

 

Neoddeliteľnou súčasťou našej ponuky je:

 

Kompletné právne služby

Katastrálny servis so 100% garanciou prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti

Poplatky súvisiace s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti na katastri a notárske poplatky

Zabezpečenie hypotéky s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu, resp. súčinnosť s financujúcou bankou klienta

Služby spojené s odovzdaním objektu a prepisom energií u jednotlivých dodávateľov

Daňové poradenstvo k predmetnej nehnuteľnosti

© COPYRIGHT ABA reality s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ABA reality s.r.o.

 

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem ABA reality s.r.o., Rovníková 2, 821 02 Bratislava, IČO: 44 726 562 súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu office@abareality.sk


Vybavenie
Vlastná studňa Vlastné kúrenie Internetový prístup
Balkón / Logia Záhrada Pivnica
Parkovanie pri dome Kompletná občianska vybavenosť Pôvodný stav
Nízke mesačné náklady V osobnom vlastníctve KTV (kablova TV)
Garáž Tehla Septic
Plyn Elektrina
Fotografie
Agent Contact Data
Hubert Rabeseifer
0918 866 633
hubert.rabenseiferabareality.sk
Späť